Dzisiaj kontynuujemy nasz cykl dotyczący mocnych i słabych stron charakteru poszczególnych znaków zodiaku. Po krótce omówimy kolejne znaki wraz z ich najmocniejszymi i najsłabszymi stronami.

Waga ( 23 września – 22 października)

Zodiakalne Wagi cechują się przede wszystkim sprawiedliwością. Starają się, żeby każdy wokół był równy i miał takie same obowiązki i przywileje. Są też romantykami i estetami. Do ich zalet należy także urok osobisty oraz uprzejmość wobec innych. Wyjątkowo ważna jest dla nich także równowaga. Z natury są idealistami. Jednak mają również swoje wady. Przede wszystkim bywają kłótliwe i uparcie obstają przy swoim zdaniu. Są bardzo gadatliwe i czasem starają się przekrzyczeć innych, co może być nieco denerwujące. Zdarza się, że są również niezdecydowane i mają problem z podjęciem jakiejś konkretnej, wiążącej decyzji.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Skorpiony to bardzo szczere i prawdomówne osoby. Możecie być pewni, że nie zostaniecie przez nich okłamani. Są również bardzo lojalni dla bliskich sobie osób. Przyciągają innych swoją charyzmą i magnetyzmem. Zodiakalne Skorpiony wyróżnia samodyscyplina. Są to osoby czułe i wrażliwe na uczucia innych. Czasem jednak ich perfekcjonizm możemy zaliczyć do wad. Jeżeli ktoś zajdzie im za skórę są pamiętliwe, mściwe, a czasami nawet okrutne. Dlatego lepiej uważać na swoje słowa i zachowanie w ich towarzystwie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Do mocnych cech charakteru u Strzelców możemy zaliczyć to że są niezwykłymi optymistami. Jednocześnie są niezwykle uprzejmi dla innych osób. Wyróżnia ich również śmiałość i łatwość nawiązywania nowych kontaktów. Jednak zodiakalne Strzelce nie są pozbawione wad. Przede wszystkim bywają bezceremonialne. Oprócz tego wyróżnia je nieostrożność i nieokrzesanie. Często podejmują pochopne decyzje, których później żałują. Bywają beztroskie i zmienne. Trudno u nich o konsekwencję w słowie i działaniach.