Czas na kontynuację naszego artykułu dotyczącego mocnych i słabych stron charakteru poszczególnych znaków zodiaku. Ostatnio skończyliśmy na Bliźniętach. Dzisiaj pora na kolejne znaki zodiaku!

Rak (22 czerwca – 23 lipca)

Raki charakteryzuje przede wszystkim ogromna wyobraźnia. I zaliczamy to oczywiście do ich mocnych stron. Mają również doskonałą intuicję i większość ich przeczuć się sprawdza. Zodiakalne Raki są niezwykle uczuciowe i opiekuńcze. Zwykle troszczą się o inne osoby, zapominając przy tym o swoich potrzebach. Wyróżnia je także ostrożność, nie są to osoby, które podejmują pochopne i nieprzemyślane decyzje. Jak każdy inny znak zodiaku, Raki posiadają również słabsze strony charakteru. Przede wszystkim zdarza się im być skąpymi i mają problem z dzieleniem się tym co mają. Bywają również zaborcze i zmienne w swoich uczuciach. Cechuje je także nadwrażliwość i skłonność do popadania w stany depresyjne.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy cechuje przede wszystkim pewność siebie. Są także niezwykle szlachetne i opiekuńcze. Bardzo często zapominają o sobie, opiekując się bliskimi sobie osobami. Lwy są również niezwykle lojalne. Nigdy nie pozwalają na krzywdzenie swoich bliskich i zawsze stają w ich obronie. Charakteryzują się również siłą i filantropią. Są bardzo serdeczne i otwarte na nowe znajomości. Jednak również im nie brakuje wad. Zodiakalne Lwy bywają aroganckie i zapatrzone w siebie. Do ich wad można zaliczyć próżność i pychę. Czasem próbują za bardzo dominować w towarzystwie i narzucać innym swój punkt widzenia.

Panna (24 sierpnia – 22 września)

Zodiakalne Panny to posiadacze czystego i szczerego serca. Są bardzo bystre i często wyróżniają się wiedzą i intelektem. Dla innych osób są bardzo serdeczne i uprzejme, co oczywiście zaliczymy do ich zalet. Panny są delikatne, a także niezwykle praktyczne. Do ich słabych stron możemy zaliczyć zamiłowanie do krytykowania poczynań innych osób. Bywają też marudne i kapryśne. Bardzo często zwracają uwagę na drobnostki i potrafią je długo wypominać. Lepiej pamiętać, żeby nie podpadać zodiakalnej Pannie.