W poprzednim artykule poznaliśmy cechy charaktery typowe dla pierwszych 6 znaków zodiaku. Dzisiaj przyszedł czas na kolejne. Zachęcamy do zapoznania się z drugą połową charakterystyki zodiakalnej.

Znaki zodiaku – charakterystyka

Waga

Zodiakalna waga charakteryzuje się wyidealizowanym podejściem do życia. Osoby spod tego znaku są bardzo często romantyczne. Uczucia takie jak miłość z reguły stawiają na pierwszym miejscu. Wagi lubią mówić i czasem bywają kiepskimi słuchaczami. Cenią sobie sprawiedliwość. I chociaż z natury są spokojne i grzeczne, gdy ktoś nadepnie im na odcisk potrafią stać się bardzo kłótliwe Wagi uwielbiają otaczać się innymi ludźmi.

Skorpion

Skorpiony są doskonałymi przywódcami. I chociaż sprawdzą się w charakterze liderów grupy, to jednak wolą działać indywidualnie. Osoby spod znaku skorpiona z początku są nieufne, ale potrafią się otworzyć na innych. Cechuje je bezgraniczna szczerość, nawet jeśli ma ona kogoś zaboleć. Skorpiony bywają uszczypliwe oraz bezwzględne, ale oprócz tego są czułe i delikatne. To znak pełen sprzeczności.

Strzelec

Osoby spod znaku strzelca są niepoprawnymi optymistami. Nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu i wciąż szukają sobie nowych zajęć. Strzelce są szczere i wyjątkowo rozsądne. Gdy coś nie idzie po ich myśli potrafią się obrazić. Czasami charakteryzuje je słomiany zapał i brak konsekwencji w działaniach.

Koziorożec

Koziorożce kochają porządek zarówno w życiu, jak i wokół siebie. Żyją według ustalonych przez siebie zasad. Cecha, której z pewnością im brakuje to spontaniczność. Cechują się dużą mądrością i spokojem wewnętrznym. Osoby spod tego znaku często są bardzo ambitne i poważne. Stronią od żartów i wygłupów. Czasem są aż nadto oszczędne.

Wodnik

Wodniki kochają bycie wolnymi i niezależnymi. Są wyjątkowo ambitne, szczere i uczciwe. Bywają także wyjątkowo uparte i czasem buntują się przeciwko ogólnie panującym zasadom. Wyjątkowo nie lubią gdy coś się im narzuca lub każe. Osoby spod znaku wodnika charakteryzują się pewnością siebie i magnetyzmem przyciągającym inne osoby.

Ryby

Osoby spod znaku ryb wyróżnia brak pewności siebie. Niestety bywają egoistami, ignorującymi uczucia innych. Czasem są nadmiernie wrażliwe i pamiętliwe. Cechuje je również lojalność wobec bliskich im osób. Mają dużą wyobraźnię i są osobami nad wyraz kreatywnymi. Dość szybko znajdują wyjście z trudnych sytuacji.