Kontynuując nasz cykl o chińskich znakach zodiaku, dzisiaj skupimy się na kolejnych dwóch z nich – Małpie i Kogucie. Poznamy charakterystyczne cechy przypisane do tych znaków. Dowiemy się jakie są ich mocne i słabsze strony. Oraz sprawdzimy z jakimi innymi znakami zodiaku dogadają się najlepiej, a których zdecydowanie powinny unikać.

Chińskie znaki zodiaku – Małpa

Kolejnym chińskim znakiem zodiaku, o którym dowiemy się czegoś więcej jest Małpa. Osoby spod tego znaku urodziły się w latach 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016. Jakie są cechy charakterystyczne zodiakalnych Małp? Przede wszystkim są to osoby o wysokiej inteligencji. Cechuje je również ogromne poczucie humoru i dowcip, który trafia do wielu innych osób. Z reguły Małpy są wyjątkowo towarzyskie i uwielbiają się otaczać swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Czasem są również określane mianem osób figlarnych. Są też niezwykle twórcze i kreatywne. Zodiakalne Małpy to bardzo często fani sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Jakie są główne wady osób spod tego znaku zodiaku? Przede wszystkim Małpy są osobami, które lubią wcisnąć wszędzie swoje „trzy grosze”. Uchodzą za osoby natrętne. Mają również skłonności do plotkowania i naciągania prawdy. Zastanawiacie się z jakimi znakami Małpy dogadają się najlepiej? Otóż z Szczurami, Wężami, Kogutami oraz innymi Małpami.

Chińskie znaki zodiaku – Kogut

Kogut to następny z kolei chiński znak zodiaku. Osoby spod tego znaku urodziły się w latach 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017. Przede wszystkim ich główne cechy charakteru to samodzielność i zaradność. Zodiakalne Koguty są odważne i uporządkowane. Charakteryzuje je ogromna dawka empatii i chęć niesienia pomocy słabszym. Na Koguty zawsze możemy liczyć. Niestety bardzo często poświęcając uwagę innym, zapominają o swoich potrzebach i samopoczuciu. Są to osoby niezwykle ekstrawertyczne, które doskonale odnajdują się w każdym gronie. Są również szczere i uczciwe. Jakie mają wady? Bardzo często zodiakalne Koguty mają problemy z pójściem na kompromis, czy też zawarciem ugody. Niezmiennie obstają przy swoim zdaniu i ciężko im cokolwiek przetłumaczyć. Osoby spod tego znaku doskonale dogadają się z Małpami, Kogutami, Wołami i Tygrysami oraz Końmi.