Czas na ostatnią część cyklu dotyczącego charakterystyki chińskich znaków zodiaku. Ostatnie dwa znaki, które zostały nam do omówienia to Pies i Świnia. Poznamy dzisiaj ich mocne i słabe strony. Dowiemy się również z jakimi innymi znakami zodiaku mają szansę nawiązać najlepsze relacje.

Chińskie znaki zodiaku – Pies

Pies to przedostatni chiński znak zodiaku. Osoby spod tego znaku urodziły się w latach 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018. Jakie są główne zalety osób spod tego znaku? Zodiakalne Psy są przede wszystkim szczere i niezwykle lojalne. Często są w stanie zrezygnować z wielu rzeczy, żeby tylko ich bliskim było dobrze. Pochodzą do życia optymistycznie, a ich decyzjami bardzo często kieruje intuicja. Co więcej intuicja bardzo rzadko ich zawodzi. Osoby spod tego znaku zodiaku są w bardzo dobrej kondycji i cieszą się dobrym zdrowiem. Psy są również osobami pewnymi siebie, uczciwymi, a także szczerymi, czasem aż do bólu. Mają jednak jedną dość dużą wadę, która może się na nich negatywnie odbijać. Czasem zbyt mocno ufają innym ludziom, nie zawsze tym, którym należy ufać. Zodiakalne Psy najlepiej dogadają się z osobami spod znaku Tygrysa, Węża oraz Kozy.

Chińskie znaki zodiaku – Świnia

Ostatnim znakiem z chińskiego zodiaku jest Świnia. Osoby spod tego znaku urodziły się w latach 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019. Zodiakalne Świnie wyróżniają takie cechy jak empatia oraz potrzeba bliskości. Są to osoby niezwykle radosne i lubiące otaczać się dużą ilością ludzi. Osoby spod znaku Świni wyróżnia też hojność, otwartość i uczciwość. Dodatkowo są to osoby niezwykle ambitne, inteligentne oraz optymistyczne. Mają naprawdę dużo pozytywnych cech charakteru. Nie oznacza to jednak, że nie posiadają wad. Świnie czasami bywają materialistami i zbyt mocno skupiają się na tym co posiadają. Wśród ich negatywnych cech znajdziemy też przesadny perfekcjonizm i naiwność. Najmocniejszą i najlepszą relację osoby spod znaku Świni stworzą z Tygrysami, Królikami, Kozami, Szczurami i Wołami.