Większość z nas określa swój znak zodiaku jedynie na podstawie daty urodzenia. Jednak jest to wadliwy i nieprecyzyjny sposób odkrywania swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jeśli do daty dodasz precyzyjną godzinę swojego urodzenia będziesz mógł poznać nie tylko swój znak słońca ale również księżyc oraz ascendent. Przygotuj się na ogromne przeżycie, gdy zagłębisz się w swoje życie biorąc pod uwagę te trzy elementy!

Słońce – jest to element najbardziej znany wśród osób niezagłębiających się w tajniki astrologii. W chwili Twojego urodzenia Słońce znajdowało się w konkretnym znaku – jeśli Twoje urodziny wypadają w Walentynki Twoje słońce było w tym momencie w Wodniku. Słońce pozwala określić jak odczuwasz życie oraz jakiego rodzaju relaks będzie Ci najbliższy.

Co oznacza znak księżyca w astrologii?

Znak Księżyca to znak w którym księżyc znajdował się dokładnie w chwili naszego urodzenia, wskazuje na to jaka jest Twoja osobowość, dusza, kim jesteś „za zamkniętymi drzwiami”, jak zachowujesz się wobec swoich bliskich. Dodając do tego ascendent, czyli znak który wschodził kiedy się rodziłeś określa to jaki jesteś publicznie, wobec swoich współpracowników i obcych osób.

Łącząc te trzy znaki nie będziesz miał wątpliwości jak pokierować swoim życiem!